شبکه‌های اجتماعی

برای عضویت در شبکه‌های اجتماعی مدرسه‌ی همیاری «الف کوچ» شامل: تلگرام، اینستاگرام، آپارات، ساوندکلود و… می‌توانید از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید. ما در این رسانه‌ها تلاش می‌کنیم ارتباط ادبی نزدیک‌تری بین هنرجویان، منتی‌ها و کوچی‌های ادبیات روایی برقرار کنیم تا تجربه‌های ادبی خود را با هم به اشتراک بذاریم. در صورت بروز هرگونه مشکل، ایمیلی به آدرس سایت ارسال کرده تا در سریع‌ترین زمان پشتیبانی لازم انجام شود. به امید دیدار شما در شبکه‌های اجتماعی مدرسه همیاری الف کوچ .

به قبیله ادبی ما در تلگرام بپیوندید!

آموزش رایگان و گام به گام ادبیات خلاقه

شرکت‌های در جمع‌های هم‌اندیشه با فرکانس‌های هم‌سو، علاوه بر شادابی افکار یک آرتیست تاثیر انکارناشدنی‌ای در صید و باروری ایده‌ها دارد. این نیاز به ویژه در دوران ارتباطات و رسانه های اجتماعی بیش از پیش خودنمایی می کند. ما در مدرسه آرت کوچ کوشیده‌ایم بستری را برای هم‌اندیشی و اشتراک ایده‌ها میان نویسندگان جوان فراهم آوریم. این انجمن آنلاین ادبی شامل هم‌قبیله‌های ادبی ای است که در مسیر هنری خود پاسخ چالش‌های نوشتن را در خود جستجو کرده اند و به ما این پیام را رسانا هستند که در جنون خود تنها نیستیم. کوشیده‌ایم با راه‌اندازی انجمن آنلاین ادبی در شبکه اجتماعی تلگرام فرصتی برای اشتراک ایده‌ها و منابع آموزشی ادبیات خلاقه بسازیم.

برای ورود به این خانواده ابتدا فرم ورود به انجمن رایتینگ کوچ را پر کرده و بر روی آیکون «ارسال فرم» کلیک کنید. طی این فرم ما قادر خواهیم بود پیش از ورود به انجمن ادبی انگیزه‌ها و مشکلات شما را شناسایی کرده و برنامه‌ای منسجم برای ارتقاء نقاط قوت و رفع نقاط ضعف ادبی شما طراحی کنیم. در ادامه  پس از پر کردن و ارسال فرم انجمن آنلاین ادبی رایتینگ کوچ، همکاران ما در بخش رسانه‌های اجتماعی شما را به کانال و گروه مربوطه وصل خواهند کرد.


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ
مدرسه استعدادیابی نویسندگی آموزش نوشتن آرت کوچینگ رایت کوچ