تیکت های شما

مدرسه آرت‌ کوچینگ (همیاری) الف کوچ ، امکاناتی فراهم آورده تا هنرجوی نویسندگی بتواند با ارسال تیکت‌هایی در قالب ایمیل، به صورت شبانه‌روزی و البته رایگان از خدمات کوچینگ آنلاین نویسندگی این مجموعه بهرمند شود. چنان‌چه در حین نوشتن به بن‌بست برخوردید می‌توانید مساله مدنظر را در قالب یک تیکت ادبی به آدرس اینترنتی ما در همین صفحه ارسال کنید تا ظرف 24 ساعت همیار آنلاین ادبی تو باشیم. تنهاکافی ست از طریق فرم رایتینگ کوچ آنلاین اقدام کنید. در این فرم با طرح پرسش‌هایی بنیادین اما ساده با قلم و روحیه هنری شما آشنا می‌شویم و شما می‌توانید شرح مشکل خود را در انتهای فرم مذکور با ما در میان بگذارید تا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از خدمات آرت کوچینگ این مجموعه بهره‌مند شوید. در منوی فهرست وب سایت نیز می توان بانک تیکت های ادبی رو مشاهده کرد. مدرسه کوچینگ (همیاری) الف کوچ می‌کوشد با انتشار آن دسته از تیکت‌های ادبی که مشمول اجازه‌ی نشر از سوی نویسندگان ادبیات روایی است، به شما رهجویان روایت این پیام را برساند که:

شما در جنون خود تنها نیستید. این مجموعه علاوه بر ارزش پژوهشی می‌تواند در دراز مدت، چراغ راهی برای رهجویان بعدی و بعدی باشد. در این جا می توان به بانک تیکت ادبی در مورد آرت کوچ که توسط همیاران ادبی شما پاسخ داده شده ، دسترسی داشته باشید. با آرزوی بهترین‌ها و امید که این مسیر خالی از همراهی و همیاری و هم افزایی نماند!

پینوشت:
به منظور سهولت شما این مجموعه تیکت کوچینگ آنلاین نویسندگی به صورت سالانه بایگانی و در اختیار شما قرار داده شده است. برای آشنایی با شرح مشکلاتی که برای نویسندگان هم نسل پیش آمده و خوانش پاسخ مدرسه آرت کوچینگ بر روی هر دوره کلیک کنید.


تیکت‌های ادبی | 01

نخستین بخش از بانک تیکت ادبی مربوط به آرشیو سال 1400 است. چنانچه به سوالاتی نظیر: چگونه از تابوها بگیریزیم؟ یا گونه می‌توان صدای راوی را به مخاطب تئاتر برسانیم علاقمندید این آرشیو می‌تواند پاسخ‌های جالب و کارسازی برای شما داشته باشد. همچنین دوستان ما در این بخش از جذاب‌تر بودن شخصیت نسبت به داستان‌شان گلایه کرده‌اند. با مدرسه الف کوچ همراه باشید و برای دسترسی کلیک کنید.

تیکت‌های شما | 02

در این بخش از تیکت‌های ادبی شما با هنرجویانی روبروییم که از کلافگی، به نوشتن پناه آورده‌اند. اما اگر خود نوشتن نیز برای ما تبدیل به یک پروسه‌ی دردناک شود تکلیف چیست؟ آیا باید در آزار خود بر خود سختگیرتر باشیم یا راه‌هایی دیگر نیز برای رویارویی با این مساله وجود دارد؟ با مدرسه آرت کوچ الف کوچ همراه باشید و برای دسترسی به آرشیو تیکت‌های ادبی شما و رایتینگ کوچ سال 1402 بر روی آیکون کلیک کنید.

تیکت‌های ادبی | 03

برای شروع نویسندگی از چه بنویسیم؟ چگونه از زیبایی نوشته خود مطمئن شویم و اصلاً چطور زیباتر بنویسیم؟ آیا رک گویی در نوشتن یک فضیلت محسوب می‌شود؟ و… آرشیو تیکت‌های ادبی شما در سال 1402 بیشتر به مبانی بنیادین ادبیات می‌پردازد. همچنین در این بخش از بانک تیکت به این پرسش که:« چگونه می‌توان از نوشتن کسب درآمد داشت؟» پاسخ داده شده است که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

تیکت‌های شما | 04

این یک متن آزمایشی برای بانک تیکت ادبی، بخش چهارم، بازه فروردین الی اسفند 1403 است. با توجه به اینکه زمان نگارش این متن پیش از شروع بازه مذکور است لطفاً تا سررسید موعود صبور باشید. برای مطالعه بیشتر می‌توانید به آرشیو تیکت‌های الف کوچ در سال‌های 1400 الی 1402 مراجعه کنید. این یک مشاوره فروش نیست: بلکه یک همیاری ادبی از سوی مدرسه آرت کوچینگ الف کوچ است.


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ
مدرسه استعدادیابی نویسندگی آموزش نوشتن آرت کوچینگ رایت کوچ