رایتینگ کوچ آنلاین | همیار ادبی برخط

نمی‌شه حدس زد گره‌های نویسندگی در کدوم نقطه به سراغ نویسنده میاد؛ گاهی در پیش‌نویس اتفاق میفته، گاهی درست در ابتدای شروع کردن، و گاهی در انتهای اثر. گاهی برنامه‌ریزی نوشتن اثر دچار مشکله، گاهی ترس‌های ما مانع ادامه دادنه، گاهی استراحت‌های میان نوشته، به تعویق‌های طولانی بدل می‌شه و گاهی عدم وجود پشتیبانی ما باعث بروز این مشکلات به شمار می‌ره.

چنان‌چه دستی در نوشتن خلاقه داشته باشی، حتماً بن‌بست‌های فکری رو هم تجربه کردی: لحظاتی تاریک و سرد در حین روایت که نیاز داریم برای گم نشدن در جادوی کلمات، واژه‌های اصیل رو به یاد بیاریم و از نهایت ظرفیت ذهنی خودمون استفاده کنی. موقعیت‌هایی که نمی‌دونیم مسیر درست رو در پیش گرفتیم یا نه و آیا باید به پافشاری‌مون ادامه بدیم یا خیر. اما اون‌چه که مهم‌تر از همه‌ی مشکلات نویسندگیه، عدم باور به شکست برای یه نویسنده‌ست. ما به عنوان رایتینگ کوچ (همیار نویسندگی) در چنین موقعیت‌هایی در کنار توییم. اگر طی نوشتن به چنین لحظاتی برخوردی، می‌تونی مشکل خودت رو به صورت تیکت های ادبی و در قالب یک ایمیل به صندوق پست الکترونیک مدرسه الف‌کوچ ارسال کنی. این ایمیل‌ها پس از بررسی اولیه و مشخص شدن حوزه‌ی اصلی، در قالب تیکت‌هایی به دست متخصصین هر رشته می‌رسه تا ظرف 24 ساعت رایتینگ کوچ آنلاین تو باشند.

به همین سادگی!

برای شروع رایتینگ کوچ کافیه فرم زیر رو ظرف چند دقیقه پر کنی و مشکل خودت رو در انتهای فرم بنویسی. ما، طی 24 ساعت همیار نویسندگی توایم و تو می‌تونی ماهانه 3 تیکت رو مهمان مدرسه‌ی آرت کوچینگ الف کوچ باشی! شروع کنیم؟

در ضمن، حق و حقوق معنوی و مادی تمامی ایده‌ها و آثاری که بین هنرجو و متخصصین مدرسه‌ی آرت کوچینگ بازگو  و خلق می‌شه، برای هنرجو محفوظ و هیچ‌کدام از کارشناسان و کوچ‌های این مجموعه دخل و تصرفی در حقوق آتی آثار و ایده‌های هنرجویان نخواهند داشت. در ضمن برای آشنایی با رایتینگ کوچ می‌تونی با استفاده از لینک‌های تعبیه شده به بانک تیکت‌ های ادبی الف کوچ و هم‌چنین نمونه تیکت‌های ادبی رایج دسترسی پیدا کنید.
هم چنین اگر مساله‌ی مورد نظر ورای یک پرسش و پاسخ ادبی به شمار می‌ره و در مورد چاپ کتاب یا برندینگ فرهنگی یک اثره، می‌تونی به سرویس «برندینگ» سر بزنی.
بزن بریم


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ
مدرسه استعدادیابی نویسندگی آموزش نوشتن آرت کوچینگ رایت کوچ