تست استعداد نویسندگی الف کوچ تمدید شد

تست استعداد نویسندگی الف کوچ به مدت یک ماه تمدید شد. به گزارش دبیرخانه دوسالانه استعدادیابی الف کوچ، این رویداد فرهنگی با شعار «اینجا آیینه‌سرای کلمه‌هاست» و به منظور شناسایی ، آموزش ، رایتینگ‌کوچ ، برندینگ معرفی نویسندگان نوقلم و تازه‌نفس به مخاطب حرفه‌ای، اسپانسر مالی و نشرهای پیشرو  شکل گرفته است. مدرسه الف کوچ در کنار همیاری آنلاین ادبی و نیز آموزش نویسندگی این دوسالانه تست استعداد نویسندگی را با هدف کشف استعداد نوشتن در نسل تازه نفس ادبیات روایی برگزار می‌کند. دبیرخانه دوسالانه استعدادیابی نویسندگی الف کوچ می‌کوشد با ارائه نقد کارا و معرفی منابع درخور، نویسنده‌ی نو قلم را:

در بینشی که نسبت به اثرش می‌تواند داشته باشد
در پیشنهاداتی که برای قلم وی در بازار کار و سرمایه وجود دارد
و مهم‌تر از همه در شناخت نقد ادبی معطوف به خلاقیت نوشتن

یاریگر باشد. اگر تصویری در ذهن شما بدون واژه و اشاره حضور دارد، یا چنان‌چه در مورد نوشتن دچار شک هستید، یا چنان‌چه از خود می‌پرسید آیا من استعداد نویسندگی دارم، جایزه استعدادیابی الف کوچ می‌تواند محک خوبی برای سنجش توانایی‌های ادبی شما باشد. پیشاپیش اعلام می‌کنیم که این جایزه نیز در نهایت گوشه‌ای از تمامیت استعداد شما را درمی‌یابد. چنان‌چه مسیر نویسندگی شما و آن‌چه دبیرخانه دوسالانه استعدادیابی الف کوچ دنبال می‌کند با هم تفاوت داشت، به هیچ وجه ناامید نشده و سعی کنید که برخلاف پیش‌بینی مربیان این مجموعه ظاهر شوید. هدف این جایزه ادبی شکوفایی استعداد نویسندگی، از طریق تنها یکی از ده ها شیوه تست استعداد نویسندگی شماست نه القای رنکنیگ ادبی و متعاقباً ناامیدی نویسندگان تازه نفس از قلم خود. به امید آن که در نوشتن رهایی باشد و لذت آن تسکینی برای ادامه بودن.

عنوان: دوسالانه استعدادیابی نویسندگی الف کوچ
شعار: « اینجا آیینه‌سرای کلمه‌هاست»
مجری: مدرسه آرت کوچینگ
دبیر: کارگروه الف کوچ
هیات انتخاب اولیه: اعلام نشده.
هیات داوری نهایی: اعلام نشده
زمینه: ادبیات خلاقه
محور: روایت داستانی
اسپانسر: آژانس برندینگ آکمپلکس
زبان: فارسی
میزبان: وب‌سایت الف کوچ

– یک علامت نگارشی جدید پیشنهاد دهید.
– برای علامت نگارشی تازه، نامی مستعار بسازید.
– شخصیت دارای نام مستعار را طی یک جمله توصیف کنید.
– کوتاه‌ترین روایت را با جمله‌ی آغازین بنویسید.

تارنما:                  www.alefcoach.com
پست‌الکترونیک:   Persian.alefcoach@gmail.com
تلفن دبیرخانه:      09031037537 (10 الی 16)
تلگرام:                 Artcoach_com
فکس:                 06142243606

– روایت واصله به دبیرخانه دوسالانه الف کوچ، پس از گذشت حداکثر 60 روز از زمان ارسال، ورای هرگونه رتبه بندی، حائز دریافت یک پک آموزشی حاوی دو نقد کوتاه از دو دریچه‌ی متفاوت، یک پیشنهاد کاری برای قلم شما و معرفی 3 منبع مناسب برای پیشرفت فنی شما خواهد بود.

– به حائزین رتبه‌ی اول تا پنجم طرح استعدادیابی ادبی از طرف آژانس برندینگ آکمپلکس در کنار پک آموزشی، به ترتیب مبالغ 50 هزار ، 40 هزار، 30 ، 20 و 10 هزار کلمه به ازای هر کلمه هدیه می‌شود. در ضمن حائزین رتبه‌های اول تا پنجم تست استعداد نویسندگی، امکان حضور در ترم بهاره‌ی آموزش ادبیات خلاقه را به صورت رایگان خواهند داشت.

مهلت شرکت:      30 آذرماه 1402
اعلام نتایج اولیه:      30 بهمن ماه 1402
دریافت هدایا:      تا 60 روز پس از ارسال اثر

این پایان همیاری مدرسه آرت کوچینگ نیست! ما پس از تست نویسندگی آنلاین در مراحل بعدی نیز در کنار نویسنده باقی خواهیم ماند. در ادامه دوره آموزش ادبیات خلاقه را پیش رو خواهیم داشت و سپس نوبت به ورکشاپ رایتینگ کوچ می رسد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه اول وب سایت الف کوچ مراجعه کنید… این یک ماراتن ادبی نیست! اینجا آینه سرای واژگان است! برای محک زدن استعداد نویسندگی خود بر روی پوستر جایزه الف کوچ کلیک کنید.


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *