رایتینگ کوچ | بیزینس آرت کوچ

به بیزینس آرت کوچینگ و آگاهی از لیست فرصت شغلی مناسب نویسندگان نیاز دارم

چرا که باید پذیرفت هنر بدون تامین نیازهای معیشتی به بدبینی دچار می شود.

ما در سرویس رایتینگ کوچ کوشیده‌ایم هر نویسنده ایرانی یک مربی آنلاین نویسندگی را در کنار خود ببیند. چنان‌چه در حین نوشتن به مشکلی برخورید فقط کافی‌ست با تکمیل و ارسال یک تیکت، ظرف 24 ساعت شنیدار راهنمایی و کوچینگ مربیان نویسندگی ما باشید. این یک مشاوره ادبی یا ورکشاپ ادبیات خلاق نیست. نه آموزش نویسندگی، نه پکیج صفر تا صد نویسندگی، نه فروش آرزویی ویژه در کار است. این یه همیاری ادبی از تیم آرت کوچینگ است!  در این قسمت از رایتینگ کوچ آنلاین همراه هستیم با رضا، ابر بدهکار بانکی و نویسنده ایرانی که دچار زندگی است و معتقد است که قلمش گرایش به وقایع نگاری و سطحی نویسی دارد. با رایتینگ کوچ آنلاین مدرسه آرت کوچینگ ویژه آموزش نویسنده ایرانی همراه باشید تا از زاویه کوچینگ به رضا پاسخ دهیم:«چگونه قلم خود را نفروشیم؟» و چه راهی برای دسترسی به فرصت شغلی مناسب نویسندگان وجود دارد.

رضا

اژدها

90 سال.

خیر.

اول تمام قرضو بدهیش میدادم بعدشش یادش میدادم کار مورذ علاقش انجام بده و پول در بیاره

بد.

خیر

فلسفه زندگی چیه؟

هیچی.

رنگین کمون

انسانیت چیست

بله.

بله.

اخبار داخلی.

آمدم و دیدم ارزشش را نداشت این همه بلا را به جان خریدن

مالی!

منتی عزیز.

ابتدا بابت تاخیری که در پاسخ‌دهی پیش اومد عذرخواهی می‌کنیم. تلاش کردیم تنها در سطح کلام همراه شما نباشیم و در انتهای پاسخ‌مون، دلیل این تاخیر رو با تو در میون می‌ذاریم.

اگر به پاسخ‌نامه نگاه دقیق‌تری داشته باشیم باید گفت: فرد 90 ساله‌ای که درگیر قرض و قضایای مالیه ، یا باید حریص باشه یا به فکر آخرت و نام نیک. با توجه به این‌که عشق رو پاسخ انسانیت دونستی، گزینه‌ی اول منتفی می‌شه. و در ادامه با توجه به این‌که جویای «فلسفه‌ی زندگی» هستی، ترسی از مرگ نداری. پس گزینه‌ی دوم هم کنار می‌ره.

… اما گذشته از این فرم‌های کلامی، لبّ مطلب این تیکت رو مشکلات مالی‌ای تشخیص دادیم که این روزها گریبان‌گیر زندگی‌های شرافتمندانه‌ست. ما شاید بهترین دوست شما نباشیم، اما نسبت به وضعیت همکاران‌مون بی‌تفاوت نیستیم. با توجه به این‌که این اولین تیکتی نیست که با موضوعی مشابه تیکت تو به دست مجموعه الف کوچ رسیده، تصمیم گرفتیم که مجموعه فرصت‌ شغلی مناسب نویسندگان رو دسته‌بندی کرده و در قالب آگهی جذب نویسنده خلاق با تو و دیگر دوستان درمیون بذاریم.

می‌دونیم که تاریکی بیشتر از این‌هاست، اما باز هم باید به چنین روزنه‌هایی امید داشت. برای هدایت به صفحه بیزینس کوچینگ که به واسطه تیکت شما ساخته شده روی لینک مربوطه کلیک کنید. این صفحه به کمک آژانس برندینگ آکمپلکس ساخته شده و امیدواریم بتونه گوشه ای از نیازهای بازار ادبی رو تامین کنه. لطفاً این صفحه رو با دوستان همکار در میون گذاشته و چنان‌چه کاستی‌ای در اون دیدی به ما در تصحیحش کمک کن.

به امید روشنی.


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *