فراخوان جشنواره استعدادیابی نویسندگی

آیا از انتشار فراخوان جشنواره استعدادیابی نویسندگی مدرسه «الف کوچ» اطلاعی ندارید؟ نگران نباشید. مدرسه الف‌کوچ مجری اجرای طرح فراخوان جشنواره استعدادیابی نویسندگی به صورت دوسالانه‌های مستقل است. طی این فراخوان برای شرکت در طرح کشف استعداد نویسندگی کافی است:

– یک علامت نگارشی جدید پیشنهاد دهید.
– علامت نگارشی تازه را طی یک جمله توصیف کنید.
– کوتاه‌ترین روایت را با جمله‌ی مذکور آغاز کرده و بنویسید.

به همین سادگی شما می‌توانید در جشنواره استعدادیابی نویسندگی شرکت کنید و از حمایت و راهنمایی مدرسه آرت کوچ «الف کوچ» بهرمند شوید. دبیرخانه دوسالانه استعدادیابی نویسندگی در هر دوره (هر دوسالانه) چند پرسش و چالش را با شما در میان می‌گذارد و سوالاتی که در ابتدای این مطلب از شما پرسیده شد چالش های فراخوان جشنواره استعدادیابی نویسندگی در این دوره است. لازم به یادآوری‌ست که پرسش‌های مذکور تنها جنبه‌ی استعدادیابی و کشف استعداد نویسندگی شما داشته و طی بررسی پاسخ‌های واصله، به هیچ وجه بار علمی هنرجو مدنظر نیست. شما می‌توانید برای شرکت در جشنواره استعدادیابی نویسندگی، از طریق آیکون‌های تعبیه شده به فرم ویژه‌ی آن هدایت شوید. اما چنانچه به وب‌سایت ما دسترسی ندارید می‌توانید روایت خود را به همراه بیوگرافی کوتاهی از خود (نام کامل / سن / سابقه ادبی ) در قالب فایل word با نشانی اینترنتی ما به آدرس:  Persian.alefcoach@gmail.com به اشتراک بگذارید. چنان‌چه بتوانید قواعد این تست ادبی را رعایت کنید، اثری مستقل از شما حاصل خواهد شد. اثر شما طی 72 ساعت حائز امتیاز ویژه از سوی متخصصین مدرسه الف‌کوچ خواهد شد. امتیاز مذکور بین 000 الی 300 خواهد بود. متخصصین ما طی یک هفته نقد خود را در بیان دلایل اعطای امتیاز ذکر شده ارائه خواهند کرد تا شما را با نقدِ ادبی آشنا کنند. ده روز پس از حضور شما در تست استعدادیابی نویسندگی، اثر شما که نماینده‌ی سنجش ادبی شماست، همراه با امتیاز ویژه و یک نقد اختصاصی منتشر شده و در معرض آراء مخاطبین قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است به آن‌دسته از نویسندگانی که حائز امتیاز بیش از 250 از سوی منتقدین یا 100 رای مثبت از سوی مخاطبین باشند پکیجِ استراتژی برندینگ ادبی تعلق می‌گیرد. پکیج مذکور شامل:

بله:
این یک همیاری ادبی ازمدرسه‌ی آرت کوچینگ است!

اینجایی تا جای عالی رو پر کنی!

 


برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه «دوسالانه کشف استعداد ادبی» در همین وب سایت مراجعه کنید. کوشیده‌ایم آرشیوی از تلاش دیگر نویسندگان را در معرض اندیشه‌ی شما بگذاریم که می‌تواند برای شما نیز الهام‌بخش باشد. به امید دیدار شما در اولین جشنواره استعدادیابی نویسندگی مدرسه آرت کوچینگ.

فراخوان جشنواره استعدادیابی نویسندگی الف کوچ

 


ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *