صفر تا صد نویسندگی

صفر تا صد نویسندگی می‌تواند یک ادعای گزافه در زمینه نوشتن به نظر بیاید. به ویژه امروزه که با تخصصی شدن رشته نوشتن خلاقه، نمی‌توان یک‌تنه بر خلق و نشر و بازاریابی و تبلیغات کتاب تمرکز داشت. از طرفی دیگر حیطه‌ی نویسندگی چنان به تخصص و ظرافت آغشته است که ادعای همراهی در تمام مراحل صفر تا صد نوشتن و دیده شدن یک اثر سخت است.

در این پست می‌کوشیم شما را با انواع پیشنهادات برای طی مسیر صفر تا صد نوشتن روبرو کنیم. این پیشنهادات ادبی رایگان بوده و به منظور ارائه به نویسندگان نوقلم و تازه‌نفس توصیه می‌شود. پیشنهاداتی نظیر استفاده از جزوه آموزش نویسندگی، تست استعداد نویسندگی، رایتینگ کوچ آنلاین، برندینگ ادبی و غیره. با ما همراه باشید.

 

مدرسه الف کوچ در مسیر صفر تا صد نویسندگی بستری را فراهم آورده تا در آن به سوالات متدوال نویسندگی هنرجویان این بخش پاسخ بدهد. پرسش‌هایی نظیر: سن شروع نویسندگی ، فنون نویسندگی ، چگونگی اخذ مدرک نویسندگی ، آشنایی با اصول داستان‌نویسی ، دانشگاه‌های معتبر رشته نویسندگی خلاق، معرفی بهترین کارگاه‌های ادبیات خلاقه و غیره. برای خوانش این مجموعه پرسش و پاسخ بر روی عبارت «پرسش‌های متداول نویسندگی» کلیک کنید تا به صفحه‌ی مورد نظر هدایت شوید.

صفر تا صد نوشتن نویسندگی کشف استعداد ادبی جشنواره استعدادیابی الف کوچ
 

تست استعدادیابی ادبی الف کوچ یکی دیگر از امکانات طی مسیر صفر تا صد نوشتن و نویسندگی خلاق است. این سنجه ادبی با شعار « اینجا آیینه‌سرای کلمه‌هاست » می‌کوشد با نقد کارا و معرفی منابع درخور، نویسنده‌ی نو قلم را در بینشی که نسبت به اثرش می‌تواند داشته باشد، در پیشنهاداتی که برای قلم وی در بازار کار و سرمایه وجود دارد ، و مهم‌تر از همه در شناخت نقد ادبی معطوف به خلاقیت نوشتن، یاری کند. هدف از این تست شناسایی، آموزش، کوچ و معرفی نویسندگان تازه‌نفس به مخاطب حرفه‌ای، اسپانسر مالی و نشرهای پیشروست. قضاوت سطح استعداد شما در این مرحله بر عهده مدرسه الف کوچ و مخاطبین است. ما تنها سه پرسش اساسی از شما داریم و پاسخ شما در معرض آراء مدرسه الف‌کوچ و مخاطبین قرار می‌گیرد! برای شرکت در تست استعداد نویسندگی کلیک کنید.

فولانژ

امتیاز الف‌کوچ | 105/ 300

هر جا نیاز به توضیح هست فولانژ میزاریم


هر جا نیاز به توضیح داره فولانژ میزاریم تا نشان بدهیم که قهرمان نمرده و همچنان در سطور میتازد تا به تاکستان بیرون شهر می رسد و …


نفس

امتیاز الف‌کوچ | 115/ 300

باعث میشه خواننده فرصت تجزیه جمله رو پیدا کنه


نفس باعث می شود خواننده فرصت تجزیه جمله را پیدا کند. در جملات طولانی نمی توانست احساس اش را بیان کند اما صمیمانه و از ته قلب همه را دوست داشت


سمیر

امتیاز الف‌کوچ | 120/ 300

زبانم قادر به گفتن سخنی نیست.


زبانم قادر به گفتن سخنی نیست. تکه های خورد شده ی گلدان،چراغ های خاموش و مردی غرق خون.


ایمووی

امتیاز الف‌کوچ | 070/ 300

جا خواستم شادی را نشان بدهم این علامت نگارشی را می گذارم.


ازاین به بعد موقع نوشتن متن و یا داستان هر جا خواستم شادی را نشان بدهم این علامت نگارشی را می گذارم. اِمووِی، نماد شادی و انرژی، همیشه با لبخند و مثبتی در خدمت است!


دوبل

امتیاز الف‌کوچ | 150/ 300

برای اثر گذاری و تاکید جمله اخیر دوباره خوانده شود


برای تاثیر گذاری و تاکید دوباره تکرار کنید،این جمله ای بود که هرروز  در برنامه صبحگاهی ،ناظم مدرسه پشت بلندگو میگفت و ما بی آنکه معنی واقعی آن را بدانیم،بارها و بارها با صدای بلند خوانیدیم و تکرارش کردیم….


رنج

امتیاز الف‌کوچ | 065/ 300

وقتی هایی که کلمات نمی تونن احساسات رو منتقل کنن


وقتی که کلمات نمی تونن احساسات رو منتقل کنن، رنج آدمو فرا می گیره، چون احساساتت زیاد شدن ولی نمی تونی منتقلشون کنی. در نتیجه فقط خودتو می سوزونن و می مونن
آموزش نویسندگی پکیج و دوره مستر کلاس نوشتن
 

آموزش مقدماتی نوشتن، شامل 10 توصیه‌ی عمومی و معتبر در باب نویسندگی خلاق است. کوشیده شده توصیه‌هایی ورای مکاتب و معطوف به خلاقیت‌های کلامی گردآوری شود تا به ذهن هنری شما سمت و سویی نبخشد. بلکه قدرت قلم و توانایی‌های کلامی شما را به چالش بکشد. در پایان هر توصیه یک تمرین ساده برای محک هنرجو پیش‌بینی شده است. این توصیه‌ها به همراه تمرین‌های انتهایی خود به گونه‌ای طراحی شده‌ که در مسیر آموزش و تمرین، به اثری داستانی ختم شود. بله! شما در پایان این آموزش، نویسنده‌ی یک «داستان کوتاه» خواهید بود. از این اثر داستانی می‌توانید برای دریافت پکیج آموزشی ویژه الف‌کوچ اقدام کنید!

این یک سفر شگفت‌انگیز است و برای راه سپردن به آن کافی است با این متن همراه باشید. لازم به ذکر است که این سرویس به صورت رایگان در اختیار شما هنرجویان نویسندگی قرار می‌گیرد. برای دسترسی کلیک کنید.

 

نقد ادبی هر هنرمند، هم‌زمان که سنگ محک اندیشه و قلم وی است می‌تواند محرک و البته فانوس راه نیز باشد. منتقد موظف است که در مسیر انتقاد صریح اما منصف باشد، اما یک آرت‌کوچ (مربی هنری) علاوه بر ویژگی‌های فوق مجهز به روشنی و امید نیز هست. در پکیج نقد داستان کوتاه پذیرای یک اثر داستانی تا سقف 5000 کلمه از شما هستیم. می‌کوشیم طی یک هفته پس از وصول داستان یک پکیج کامل شامل سه نقد از دریچه‌ی: دستور / فصاحت / ساختار به همراه یک پیشنهاد مطالعاتی به شما ارائه دهیم. پیشاپیش خاطرنشان خواهیم شد که پکیج فوق شما را یک هنرجوی حرفه‌ای قلمداد کرده و نقد علمی خود را بی‌پرده و صریح با شما در میان می‌گذارد. ضمناً به آثار واصله که بر اساس «آموزش مقدماتی الف‌کوچ» به نگارش درآمده باشند 12 درصد تخفیف تعلق می‌گیرد.

 

کوچینگ، هنر توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد است و با نسخه‌های عمومی مخالفت می‌ورزد. پرهیز از تجویزهای عمومی و پکیج‌های فراگیر، ما را به سمت طراحی پکیجی شخصی بر اساس توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و نقاط ضعف و قوت هر هنرجو جلب کرده است. ما می‌کوشیم ابتدا یک اثر کوتاه از شما را دریافت کرده و سپس بر اساس آن، یک پکیج آموزش حرفه‌ای در باب: نشانه / معنا / تکنیک / روایت / برندینگ به شما پیشنهاد کنیم. چنانچه فاقد یک اثر داستانی هستید اما مایلید این پکیج را دریافت کنید پیشنهاد می‌شود با مراجعه به آموزش مقدماتی، و اجرای تمرین‌های آن داستان خود را بنویسید. پکیج آموزش ویژه نویسندگی در انتها «طرح» یک اثر داستانی جدید را به شما می‌بخشد. انتظار می‌رود در پایان مطالعه‌ی این پکیج، تمام مواد لازم برای شروع یک داستان شامل:

 • پیشنهاد دستوری و نگارشی
 • پیشنهاد معنازایی
 • پیشنهاد تکنیک روایی
 • پیشنهاد مطالعاتی با تمرکز بر روایت
 • پیشنهاد برندینگ ادبی
 • یک طرح داستانی بر اساس موارد فوق

را به شما ارائه دهد. مجموعه پیشنهادات فوق در قالب یک فایل pdf با ظرفیت 4 هزار کلمه تنظیم می‌شود. برای دریافت پکیج آموزشی ویژه الف کوچ، به ادامه متن مراجعه کرده و بر روی سرویس مورد نظر کلیک کنید. لازم به ذکر است به آثاری که بر اساس «آموزش مقدماتی الف‌کوچ» به نگارش درآمده باشند 14 درصد تخفیف تعلق می‌گیرد.

 

مسترکلاس نویسندگی خلاق الف‌کوچ می‌کوشد شما را در پرورش یک طرح داستانی همیاری نماید. برای این منظور یک فرم ویژه طراحی شده که در پایان یک طرح دو خطی از شما می‌طلبد. چنانچه طرح پیشنهادی شما شاخصه‌های لازم را دارا باشد شما برای شرکت در دوره آموزش آنلاین نویسندگی به مدت 6 هفته دعوت خواهید شد. در پایان این دوره می‌کوشیم طی 6 هفته ایده شما را به یک اثر داستانی مستقل تبدیل کنیم. طی این مدت مربی شما به صورت آنلاین، در قالب 12نشست همیارِ گام به گام نگارش داستان شماست تا مستقیماًً بر روند نوشتن شما قرار بگیرد. سرتیتر نشست‌های فوق بر اساس روند شکل‌گیری داستان، شناور است اما انتظار می‌رود پس از پایان جلسه‌ی دوم برنامه‌ی اصلی به هنرجو ارائه شود. پس از طراحی برنامه‌ی ویژه‌ی شما، می‌توانید نسبت به ادامه‌ی مسیر و یا عودت هزینه‌ی خود اقدام کنید. چنانچه پیش از جلسه‌ی سوم نسبت به ادامه‌ی مسترکلاس آموزش نویسندگی عدم تمایل داشتید، هزینه‌ی شما تمام و کمال به شما برگردانده می‌شود.

این یک مشاوره فروش نیست. بلکه یک همیاری طولانی مدت است و طی آن می‌کوشیم حافظ استعداد، اندیشه و سرمایه‌ی مادی شما باشیم. برای آگاهی بیشتر به تب بعدی بروید.

مجموعه نقد

430/000 تومان

سه نقد و یک پیشنهاد دریافت کنید!


در پکیج نقد داستان کوتاه پذیرای یک اثر داستانی تا سقف 5000 کلمه از شما هستیم. می‌کوشیم طی یک هفته پس از وصول داستان یک پکیج کامل شامل سه نقد از دریچه‌ی: دستور / فصاحت / ساختار به همراه یک پیشنهاد مطالعاتی به شما ارائه دهیم. ما سه بازخورد و یک پیشنهاد مطالعاتی رایگان برای شما داریم!


ارسال داستان و دریافت تاییدیه


Persian.alefcoach@gmail.com


واریز مبلغ 430 هزارتومان


6104338909285252 | دین‌اروند


تکمیل فرم

پکیج آموزشی

640/000 تومان

پکیج آموزشی ویژه خود را داشته باشید!


کوچینگ، هنر توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد است و با نسخه‌های عمومی مخالفت می‌ورزد. ما می‌کوشیم ابتدا یک اثر کوتاه از شما را دریافت کرده و سپس بر اساس آن، یک پکیج آموزش حرفه‌ای در باب: نشانه / معنا / تکنیک / روایت / برندینگ به شما پیشنهاد کنیم. این پکیج در انتها طرح یک اثر داستانی جدید را به شما می‌بخشد.


ارسال داستان و دریافت تاییدیه


Persian.alefcoach@gmail.com


واریز مبلغ 640 هزارتومان


6104338909285252 | دین‌اروند


تکمیل فرم

مسترکلاس

2/400/000 تومان

آنلاین با مربی خود در تماس باشید!


مسترکلاس آنلاین نویسندگی خلاق الف‌کوچ می‌کوشد شما را در پرورش یک طرح همیاری نماید. برای این منظور یک فرم ویژه طراحی شده که در پایان یک طرح دو خطی از شما می‌طلبد. چنانچه طرح پیشنهادی شما شاخصه‌های لازم را دارا باشد شما برای شرکت در مستر کلاس آنلاین نویسندگی به مدت 6 هفته دعوت خواهید شد.


ارسال طرح دوخطی و دریافت تاییدیه


Persian.alefcoach@gmail.com


واریز مبلغ 2/400/000 تومان


6104338909285252 | دین‌اروند


تکمیل فرم

چنانچه خود را شایسته‌ی دریافت مجموعه نقد، پکیج ویژه و یا بورسیه مسترکلاس می‌دانید اما به هر دلیل قادر به تامین مقدمات آن نیستید کافی است طی ایمیلی که به آدرس پست الکترونیک ما ارسال می‌شود قید کنید:« کاندید بورسیه افتخاری». همکاران ما اثر/ طرح ارسالی را مطالعه کرده و چنانچه ما نیز با شما در این شایستگی هم‌نظر باشیم با افتخار میزبان استعداد ادبی شما خواهیم بود. همانگونه که پیشتر گفته شد هدف از انجام این پروژه، بیزینس نیست؛ بلکه اساس مدرسه الف‌کوچ بر همیاری و پیشرفت مخاطبین خود است. امیدواریم این مسیر بهانه‌ای برای هم افزایی میان هنرجویان جوان ادبیات خلاقه باشد.

 

خلق یک اثر در دنیای امروز به تنهایی آسان نیست. چالش‌های پیش رو نیز اغلب غیر قابل پیش‌بینی هستند. رایتینگ کوچ (مربی‌گری نویسندگی) به عنوان شاخه‌ای از آرت کوچینگ ناظر به مهارت‌هایی‌است که به بهبود سطح نویسندگی کوچی، در پیچ و خم چالش‌ها می‌انجامد. این مهارت‌ها شامل ترسیم نقشه راه نویسندگی ، توسعه حرفه ای برای مبتدیان و نویسندگان معتبر، ارتقاء بازخورد در مورد کار در حال انجام شما، الهام‌بخشی و انگیزه‌دهی، کشف بلوک های خلاقانه در تکمیل فرآیند خلاقیت، کمک به اولویت بندی پروژه ها و مدیریت زمان، بهره وری بیشتر از منابع مالی، متنی و ذهنی،  بهبود مهارت های تجاری و بازاریابی از جمله وب و رسانه های اجتماعی، مشاوره در مورد نمایندگان/ناشران، همراهی در شناختن مسیرهای بازار و… از سوی رایتینگ کوچ است. پس اگر:

 • در میانه‌های نوشتن به بن‌بست خورده‌اید.
 • چندین بار کتاب خود را شروع کرده و آن را رها کرده‌اید
 • یک پیش‌نویس نوشته‌اید و به نظر می‌رسد که نمی‌توانید به عقب برگردید و آن را خودتان ویرایش کنید
 • یک ساختار مستحکم یا محتوای بکر دارید، اما از تاثیر اثر خود مطمئن نیستید
 • روند خاص خود را در متن دنبال کرده‌اید اما فصل‌های شما قانع ‌کننده به نظر نمی‌رسند

ارزش آن را دارد که گزینه های خود را برای یک مربی نویسندگی بررسی کنید. شما می‌توانید با استخدام یک مربی کوچ، به ترتیب از چالش‌های پیش‌رو عبور کنید! برای اطلاعات بیشتر بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این یک تماس فروش نیست. می‌کوشیم به شما نسبت به پاسخ پرسش‌هایی از قبیل «آیا انتشار یک کتاب برای ایده‌های شما مناسب است یا خیر» و «آیا مدرسه آرت کوچ برای همیاری شما در  مشاوره برندینگ، نوشتن، نشر و بازاریابی آن می‌تواند مفید باشد یا نه» آگاهی ببخشیم. توصیه می کنیم با مطالعه مقاله فوق نسبت به پرسش‌های فوق با بینش عمیق‌تری پاسخ دهید.

 

یکی دیگر از عوامل مثبت در طی کردن صفر تا صد نوشتن شرکت‌های در جمع‌های هم‌اندیشه ادبی است. شرکت در جمع‌های هم‌اندیشه با فرکانس‌های هم‌سو، علاوه بر شادابی افکار یک آرتیست تاثیر انکارناشدنی‌ای در صید و باروری ایده‌هایی دارد که در پی یادگیری صفر تا صد نوشتن است. این نیاز به ویژه در دوران ارتباطات و رسانه های اجتماعی بیش از پیش خودنمایی می کند. ما در مدرسه آرت کوچ کوشیده‌ایم بستری را برای هم‌اندیشی و اشتراک ایده‌ها میان نویسندگان جوان فراهم آوریم. این انجمن آنلاین ادبی شامل هم‌قبیله‌های ادبی‌ای است که در مسیر هنری خود پاسخ چالش‌های نوشتن را در خود جستجو کرده اند و به ما این پیام را رسانا هستند که در جنون خود تنها نیستیم.

صفر تا صد نوشتن نویسندگی خلاق آموزش رایگان

کوشیده‌ایم با راه‌اندازی انجمن آنلاین ادبی «هم‌قبیله ادبی» در شبکه اجتماعی تلگرام فرصتی برای اشتراک ایده‌ها و منابع آموزشی ادبیات خلاقه بسازیم. شاید این مورد بتواند در پیمودن صفر تا صد نویسندگی برای شما مفید باشد. برای ورود به این خانواده مجازی ابتدا فرم ورود به انجمن هم قبیله را پر کرده و بر روی آیکون «ارسال فرم» کلیک کنید. طی این فرم ما قادر خواهیم بود پیش از ورود به انجمن ادبی انگیزه‌ها و مشکلات شما را شناسایی کرده و برنامه‌ای منسجم برای ارتقاء نقاط قوت و رفع نقاط ضعف ادبی در مسیر صفر تا صد نوشتن شما طراحی کنیم. در ادامه  پس از پر کردن و ارسال فرم انجمن آنلاین ادبی رایتینگ کوچ، همکاران ما در بخش رسانه‌های اجتماعی شما را به کانال و گروه مربوطه وصل خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر بر روی فرم عضویت کلیک کنید.

 

دانش‌نامه داستان فارسی دانش‌نامه‌ای برخط مبتنی بر وب است. این دانش‌نامه می‌کوشد بی‌طرفانه و بدون پایمالی حق نشر دیگران گوشه‌ای از ادبیات فارسی را از دریچه‌ی ادبیات روایی بررسی و ثبت کند. بررسی سیر تاریخی هر نظریه، سنجه‌ا‌ی عادلانه برای راستی‌آزمایی هر نظریه‌ست. از این رو کوشیده‌ایم در بستری تاریخی نیز به «روایت فارسی» بپردازیم و زمینه‌های تاریخی ظهور و افول گفتمان‌های غالب ادبیات روایی مدرن فارسی را مد نظر بگیریم. هم‌چنین نظر به فقدان منابع گسترده در زمینه‌ی ادبیات داستانی، تلاش شده تا تعاریف پایه نیز در حین بازخوانی مفصلاً شرح داده شود. «بس نهانی‌ها به ضد پیدا شود» که می‌تواند هرچه کامل‌تر شدن دانش‌نامه‌ی روایت مدرن فارسی ما را یاری کند. مرور این دانش نامه یکی دیگر از مواردی ست که به صورت رایگان ما را در طی مسیر صفر تا صد نوشتن مجهزتر می کند. برای دسترسی به دانش نامه داستان کلیک کنید.

 

برای پیمودن صفر تا صد نوشتن و نویسندگی، آغاز کردن از چگونه آغاز کردن مهم‌تر است. ما در مدرسه آرت کوچ آرزومندیم که چنان به لذت نویسندگی آلوذه شوید که بتوانید از پس تلخی‌های زندگی برآیید. سرویس رایتینگ کوچ آنلاین، به عنوان یک خدمت نوین در زمینه‌ی مربیگری نویسندگی، این امکان را به نویسنده‌ می‌دهد که حضور یک همیار ادبی  آنلاین را در کنار خود احساس کند. برای شروع نویسندگی، ترس خود را کنار گذاشته و سعی کنید اولین مانعی که در نوشتن ظاهر شد را برای ما شرح بدهید. ما طی 24 ساعت به صورت رایگان همیار تو خواهیم بود. برای آشنایی با رایتینگ کوچ و کارکرد مربی هنر کلیک کنید. در ادامه نمونه‌هایی از تیکت‌های ادبی شما و رایتینگ کوچ آن به صورت مکتوب ارائه می‌شود.


ترغیب شاگردان به نوشتن


در کودکی چه شکلی بودی؟


بسیار شیرین.


فکر می‌کنی چند سال سن داری؟


30


آیا اختصار کلمه‌ای طولانی است؟


خیر


چه چیزی می‌تونه تو رو از نوشتن متنفر کنه؟


احتمالاً فشار زیاد، عدم اعتماد به نفس، استرس، انتظارات بالا


چه کمکی از الف‌کوچ ساخته است؟


من یک معلم آموزش نویسندگی هستم.چگونه شاگردان را به گسترش دادن دیدگاه‌های خود و ابراز احساساتشان از طریق نوشتن ترغیب کنم؟

چگونه شاگردانم را به نوشتن ترغیب کنم رایتینگ کوچ

چگونه زیباتر بنویسیم


در کودکی چه شکلی بودی؟


کودکی شیطان و خیال باف و تمام شعر هایی که یاد گرفت را تحریف میکرد.


فکر می‌کنی چند سال سن داری؟


18


آیا اختصار کلمه‌ای طولانی است؟


بله


چه چیزی می‌تونه تو رو از نوشتن متنفر کنه؟


کتابی رو بخونم که تهش هیچ باشه.


چه کمکی از الف‌کوچ ساخته است؟


در زمینه ای که متن های قشنگتری بنویسم
و اون ها رو پنهان نکنم

چگونه زیباتر بنویسیم رایتینگ کوچ دوره آرت کوچ

رک‌گویی در نوشتن


در کودکی چه شکلی بودی؟


زیبا با موهایی خرمایی


فکر می‌کنی چند سال سن داری؟


13


آیا اختصار کلمه‌ای طولانی است؟


خیر


چه چیزی می‌تونه تو رو از نوشتن متنفر کنه؟


روراست نبودن و دروغ گفتن


چه کمکی از الف‌کوچ ساخته است؟


خب در زندگی در زمینه بیش از حد رک و راستگو بودن که البته این نظر دیگران است و به من آسیبی نمی‌زند و بیشتر آنها را اذیت می‌کند که من به آن اهمیتی نمیدهم

چگونه رک بنویسیم رایتینگ کوچ دوره پیشرفته آرت کوچینگ

برای شروع از چه بنویسیم


در کودکی چه شکلی بودی؟


کچل خجالتی


فکر می‌کنی چند سال سن داری؟


37


آیا اختصار کلمه‌ای طولانی است؟


بله


چه چیزی می‌تونه تو رو از نوشتن متنفر کنه؟


اتفاقا جان پناهی و اغوشی امنه نوشتن


چه کمکی از الف‌کوچ ساخته است؟


واسه شروع
اصلا از چی باید نوشت؟

برای شروع از چه بنویسیم رایتینگ کوچ دوره پیشرفته آرت کوچینگ

 

ابتدا از طریق دسترسی به صفحه «سوالات متدوال نویسندگی» پیشاپیش به یک زمینه‌ی فکری در مورد پرسش و پاسخ دست پیدا کنید. در ادامه‌ی طی مسیر صفر تا صد نوشتن با شرکت در تست استعدادیابی نویسندگی استعداد قلم خود را محک بزنید. چنان‌چه از این مرحله عبور کرده‌اید و به جزوه آموزش نویسندگی خلاق نیاز دارید می‌توانید عضو «هم‌قبیله ادبی» شوید تا به آرشیو تلگرامی مجموعه‌ی آموزشی ما دسترسی داشته باشید. پکیچ‌های ویژه و مسترکلاس حرفه‌ای نیز برای شما در این قسمت پیش‌بینی شده است. در صورتی که به همیاری در حین نوشتن نیاز دارید می‌توانید از سرویس رایتینگ کوچ آنلاین استفاده کرده و در هر ماه تا سه سوال را به صورت رایگان از مربیان نویسندگی ما در مدرسه آرت کوچ ارسال کنید. این یک بازاریابی فروش نیست بلکه این جایی تا جای عالی را پر کنی!

صفر تا صد نویسندگی در یک پکیج

ارتباط با مدرسه آنلاین مشاوره آرت کوچینگ رایتینگ کوچ الف کوچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *